BASKETBAL ženy / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina B

ženy / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina B


tabulka
1. SK Bruntál 3 3 0 249:171 6
2. SK UP Olomouc 3 2 1 207:205 5
3. ADFORS Basket SECCON Litomyšl 3 1 2 184:210 4

4.

BK Příbor SBŠ

2

1

1

150:152

3

5. Vlčice Žďár 3 0 3 153:205 3
6. Basketball Nymburk 0 0 0 0:0 0
7. Basket Ostrava 0 0 0 0:0 0
8. Basket Poděbrady 0 0 0 0:0 0
 
 
1. kolo
73. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 12.12.2020       historie
     
74. SK Bruntál - BK Litomyšl 19.09.2020 17:00 83:50 (22:17 45:35 66:46)
     
75. SK UP Olomouc - Vlčice Žďár 19.09.2020 14:15 66:60 (25:15 41:28 54:44)
     
2. kolo
76. SK Bruntál - Vlčice Žďár 20.09.2020 09:00 78:43 (17:21 40:29 56:35)
     
77. SK UP Olomouc - BK Litomyšl 20.09.2020 13:30 77:73 (15:21 39:34 54:51 69:69)
     
3. kolo
78. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 03.10.2020 17:10 61:50 (19:5 31:16 47:32)
     
79. BK Příbor SBŠ - SK Bruntál 03.10.2020 14:00 78:88 (16:18 39:46 54:75)
     
80. Basket Ostrava - SK UP Olomouc 20.12.2020       historie
     
4. kolo
81. BK Příbor SBŠ - SK UP Olomouc 04.10.2020 11:00 72:64 (19:19 38:33 58:46)
     

Basketbalový klub BK Příbor

Logo BK PříborBasketbalový klub Příbor se svou více než 55letou historií patří mezi největší zájmové organizace na území města Příbor. Svoji činnost zaměřuje především na děti a mládež a jejich orientaci na pravidelné sportovní aktivity ve volném čase. V basketbalovém klubu je evidováno celkem 162 dětí a 34 dospělých. V letošním roce máme v soutěžích 8 mládežnických družstev. Vynikající výsledky dosahují především družstva děvčat, která patří k nejlepším v České republice. O tom svědčí titul mistryň ČR minižaček i výsledky družstva mladších dorostenek v extralize a start družstva starších dorostenek v ligové soutěži.

Basketbalový klub má dlouholeté zkušenosti a dostatečný počet dobrovolných pracovníků na organizování sportovně společenských akcí, basketbalových turnajů, streetballů a příbuzných akcí. Již několik let například organizujeme a zajišťujeme průběh Sportovního dne pro našeho partnera, společnost PRIMUS CE s.r.o., podporujícího mládežnický basketbal v Příboře.

Je naší ctí uspořádat tento Festival a zároveň odpovědností a výzvou pro další práci s mládeží. Věřím, že odvedeme maximum práce pro sportovní i mimo sportovní zážitky všech dětí a návštěvníků festivalu.

 

Úspěšně se naše družstva zúčastnila mezinárodních turnajů v Polsku, Francii, Maďarsku, Rakousku, Belgii a na Slovensku.

V Basketbalovém klubu je evidováno celkem 176 členů, převážně mládeže do 18 let. Podle věku jsou děti rozděleny do 9 družstev, která pravidelně startují v mistrovských soutěžích MS kraje a ligových soutěžích ČR. Činnost klubu zajišťuje tříčlenný výkonný výbor a 13 trenérů.
V průběhu roku družstva sehrají průměrně 250 zápasů a zúčastní se okolo 20 turnajů.


Kontakt:

Prezident basketbalového klubu

Jiří Slaný
Místecká 39
742 58 Příbor

mob.: +420 606 765 222
e-mail: slany.jiri@tiscali.cz


 
www.bkpribor.cz - web. stránky BK Příbor

BASKETBAL ženy / 2.liga / ročník 2019/2020 / skupina B

tabulka
1. SK Bruntál 10 10 0 804:574 20
2. Basket Poděbrady 11 7 4 676:645 18
3. Basketball Nymburk 11 5 6 693:681 16
4. BK Vlčice Žďár 10 4 6 591:603 14

5.

BK Příbor

10

4

6

671:691

14

6. SK UP Olomouc 10 4 6 535:676 14
7. ADFORS Basket SECCON Litomyšl 10 2 8 564:664 12
 
 
1. kolo
43. Vlčice Žďár - BK Litomyšl 16.11.2019 17:45 62:68 (15:13 30:26 41:50)
     
44. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 16.11.2019 17:30 71:61 (20:12 41:24 61:40)
     
45. SK Bruntál - SK UP Olomouc 16.11.2019 18:30 81:44 (25:7 40:24 58:33)
     
2. kolo
46. Vlčice Žďár - BK Příbor 05.10.2019 17:00 87:59 (20:23 43:33 64:44)
     
47. Basket Poděbrady - SK Bruntál 05.10.2019 17:00 41:74 (6:15 16:37 20:57)
     
48. Basketball Nymburk - SK UP Olomouc 05.10.2019 16:00 62:43 (20:10 37:18 50:31)
     
3. kolo
49. BK Litomyšl - BK Příbor 06.10.2019 09:00 78:66 (16:10 38:25 60:44)
     
50. Basket Poděbrady - SK UP Olomouc 06.10.2019 16:00 89:26 (12:7 43:21 70:26)
     
51. Basketball Nymburk - SK Bruntál 06.10.2019 10:00 69:73 (19:21 39:36 60:52)
     
4. kolo
52. BK Příbor - SK Bruntál 19.10.2019 18:00 69:84 (16:16 34:42 52:65)
     
53. Vlčice Žďár - Basket Poděbrady 19.10.2019 16:30 79:54 (16:15 42:26 61:42)
     
54. BK Litomyšl - Basketball Nymburk 19.10.2019 18:00 56:61 (17:16 26:31 40:41)
     
5. kolo
55. BK Příbor - SK UP Olomouc 20.10.2019 13:00 79:48 (20:15 38:26 59:35)
     
56. Vlčice Žďár - Basketball Nymburk 20.10.2019 15:00 55:60 (13:8 26:16 40:38)
     
57. BK Litomyšl - Basket Poděbrady 20.10.2019 17:00 65:74 (10:12 26:32 43:51)
     
6. kolo
58. Basket Poděbrady - BK Příbor 02.11.2019 17:00 78:72 (15:25 33:37 53:55)
     
59. SK Bruntál - Vlčice Žďár 02.11.2019 17:00 64:50 (23:9 34:26 52:40)
     
60. SK UP Olomouc - BK Litomyšl 02.11.2019 16:30 71:56 (17:10 38:14 52:43)
     
7. kolo
61. Basketball Nymburk - BK Příbor 03.11.2019 10:00 56:61 (8:16 24:27 43:41)
     
62. SK Bruntál - BK Litomyšl 03.11.2019 10:00 67:41 (21:15 38:20 49:29)
     
63. SK UP Olomouc - Vlčice Žďár 03.11.2019 11:15 56:65 (23:16 38:26 48:48)
     
8. kolo
64. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 17.11.2019 11:00 53:57 (17:16 36:27 44:42)
     
65. Basketball Nymburk - Basket Poděbrady 17.11.2019 12:30 51:57 (8:12 13:30 26:41)
     
66. SK UP Olomouc - SK Bruntál 17.11.2019 10:00 63:86 (13:31 27:53 48:70)
     
9. kolo
67. BK Příbor - BK Litomyšl 30.11.2019 16:30 62:37 (14:14 32:19 55:22)
     
68. SK UP Olomouc - Basket Poděbrady 30.11.2019 13:45 50:32 (16:7 30:15 35:27)
     
69. SK Bruntál - Basketball Nymburk 30.11.2019 19:00 91:68 (20:18 46:30 66:46)
     
10. kolo
70. BK Příbor - Vlčice Žďár 01.12.2019 12:00 64:51 (25:10 34:16 44:32)
     
71. SK Bruntál - Basket Poděbrady 01.12.2019 08:00 79:50 (18:16 36:30 61:38)
     
72. SK UP Olomouc - Basketball Nymburk 01.12.2019 12:30 67:66 (22:13 40:35 52:53)
     
11. kolo
73. SK UP Olomouc - BK Příbor 13.12.2019 18:20 67:60 (14:18 28:31 50:46)
     
74. Basketball Nymburk - Vlčice Žďár 11.01.2020 17:00 (62:48) (12:19 32:33 44:35)
     
75. Basket Poděbrady - BK Litomyšl 14.12.2019 17:00 67:51 (15:17 31:24 47:39)
     
12. kolo
76. SK Bruntál - BK Příbor 10.01.2020 18:30 (105:79) (21:16 52:43 83:57)
     
77. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 15.12.2019 11:30 63:37 (14:10 34:16 40:24)
     
78. Basketball Nymburk - BK Litomyšl 15.12.2019 10:00 77:59 (16:19 36:33 50:43)
     

BASKETBAL Muži / Severomoravská liga mužů - 1. třída / ročník 2019/2020

tabulka
1. BK Snakes Ostrava B 19/20 8 7 1 627:504 15
2. BC Nový Jičín B 19/20 8 6 2 628:511 14
3. BK Krnov 19/20 8 5 3 574:528 13

4.

BK Příbor 19/20

8

3

5

471:562

11

5. Basket Opava 2010 B 19/20 8 2 6 471:565 10
6. VSK VŠB Ostrava B 19/20 8 1 7 459:560 9
 
1. kolo
43. Nový Jičín B - BK Příbor 27.09.2019 20:00 (97:56) (21:16 51:28 68:40)
     
44. BK Krnov - Opava 2010 B 28.09.2019 16:00 (98:41) (23:4 46:11 82:25)
     
45. Snakes Ostrava B - VŠB Ostrava B 27.09.2019 20:30 (75:71) (18:12 36:35 52:50)
     
2. kolo
46. BK Příbor - VŠB Ostrava B 11.10.2019 20:15 (57:48) (12:13 32:24 47:33)
     
47. Opava 2010 B - Snakes Ostrava B 12.10.2019 18:30 (59:85) (16:12 26:36 43:60)
     
48. Nový Jičín B - BK Krnov 11.10.2019 20:00 (103:83) (32:24 66:52 88:70)
     
3. kolo
49. BK Krnov - BK Příbor 30.11.2019 16:30 (67:52) (25:10 34:31 58:38)
     
50. Snakes Ostrava B - Nový Jičín B 25.10.2019 19:30 (68:58) (22:17 38:27 55:38)
     
51. VŠB Ostrava B - Opava 2010 B 25.10.2019 17:30 (63:54) (12:12 29:27 49:39)
     
4. kolo
52. BK Příbor - Opava 2010 B 08.11.2019 20:15 (61:47) (16:12 34:26 47:38)
     
53. Nový Jičín B - VŠB Ostrava B 08.11.2019 20:00 (86:60) (21:10 49:26 67:45)
     
54. BK Krnov - Snakes Ostrava B 09.11.2019 17:45 (75:82) (17:21 40:41 57:58)
     
5. kolo
55. Snakes Ostrava B - BK Příbor 22.11.2019 20:30 (110:63) (32:19 59:39 88:54)
     
56. VŠB Ostrava B - BK Krnov 22.11.2019 17:30 (52:72) (7:24 19:42 41:59)
     
57. Opava 2010 B - Nový Jičín B 23.11.2019 18:15 (77:69) (22:15 43:35 71:44)
     
6. kolo
58. BK Příbor - Nový Jičín B 06.12.2019 20:15 (53:67) (13:12 28:33 41:52)
     
59. Opava 2010 B - BK Krnov 07.12.2019 20:30 (59:64) (13:19 27:39 42:52)
     
60. VŠB Ostrava B - Snakes Ostrava B 06.12.2019 17:30 (48:74) (8:21 23:36 36:48)
     
7. kolo
61. VŠB Ostrava B - BK Příbor 17.01.2020 17:30 (59:65) (11:20 33:34 47:54)
     
62. Snakes Ostrava B - Opava 2010 B 17.01.2020 20:40 (67:57) (27:15 44:25 50:48)
     
63. BK Krnov - Nový Jičín B 18.01.2020 18:00 (48:75) (14:17 27:29 33:54)
     
8. kolo
64. BK Příbor - BK Krnov 14.02.2020 20:15 (64:67) (15:11 30:27 42:41)
     
65. Nový Jičín B - Snakes Ostrava B 05.02.2020 19:00 (73:66) (14:15 40:31 60:46)
     
66. Opava 2010 B - VŠB Ostrava B 08.02.2020 18:00 (77:58) (18:15 29:28 55:43)
     

BASKETBAL Muži / Severomoravská liga mužů - 1.třída / ročník 2018/19 / základní část

tabulka
1. BK Snakes Ostrava B 18/19 2 2 0 163:130 4
2. Sokol Karviná B 18/19 1 1 0 75:51 2
3. BC Nový Jičín B 18/19 1 1 0 99:82 2
4. Slavia Havířov 18/19 1 1 0 95:80 2
5. TJ Slavoj Český Těšín 18/19 1 1 0 72:65 2
6. Basket Opava 2010 B 18/19 2 0 2 115:147 2
7. RESTART Havířov 18/19 1 0 1 65:72 1
8. VSK VŠB Ostrava B 18/19 1 0 1 80:95 1

9.

BK Příbor 18/19

1

0

1

82:99

1

10. BK NH Ostrava 18/19 1 0 1 66:91 1
11. BK Labrador Ostrava A 18/19 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Karviná B - Opava 2010 B (75:51) (26:18 45:26 60:36)
2. Snakes B - NH Ostrava (91:66) (23:16 47:32 68:49)
3. N.Jičín B - Příbor (99:82) (15:21 45:40 70:59)
4. VŠB B - Slavia Havířov (80:95) (19:19 39:42 62:65)
5. Č.Těšín - Restart (72:65) (18:18 36:30 54:44)
2. kolo
6. Slavia Havířov - Č.Těšín 26.09.2018 19:50 historie
7. Příbor - VŠB B 28.09.2018 20:15 historie
8. NH Ostrava - N.Jičín B 28.09.2018 20:00 historie
9. Opava 2010 B - Snakes B (64:72) (18:23 33:45 50:62)
10. Labrador A - Karviná B 27.09.2018 20:15 historie
3. kolo
11. Snakes B - Labrador A 14.10.2018 historie
12. N.Jičín B - Opava 2010 B 12.10.2018 20:00 historie
13. VŠB B - NH Ostrava 14.10.2018 historie
14. Č.Těšín - Příbor 11.10.2018 18:30 historie
15. Restart - Slavia Havířov 12.10.2018 19:15 historie

BASKETBAL ženy / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina B

ženy / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina B


tabulka
1. TJ OP Prostějov 14 13 1 1008:792 27
2. Basket Poděbrady 14 9 5 793:728 23
3. BK NAPOS Vysoká n.L. 14 8 6 889:804 22
4. SK Bruntál 14 7 7 981:990 21
5. SBŠ Ostrava B 14 7 7 882:836 20
6. BK Vlčice Žďár 14 6 8 871:915 20
7. Basketball Nymburk B 14 4 10 767:926 18

8.

BK Příbor

14

2

12

779:979

16

 
 
1. kolo
57. Vlčice Žďár - SK Bruntál 22.09.2018 16:00 75:57 (22:12 29:29 49:51)
     
58. BK Příbor - Basketball Nymburk B 22.09.2018 17:00 50:59 (9:16 15:33 35:45)
     
59. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 22.09.2018 13:30 52:50 (14:6 26:23 40:32)
     
2. kolo
60. Vlčice Žďár - Prostějov 23.09.2018 10:00 54:56 (12:14 34:26 38:46)
     
61. BK Příbor - Basket Poděbrady 23.09.2018 09:00 61:65 (16:17 30:36 45:55)
     
62. SBŠ Ostrava B - Basketball Nymburk B 23.09.2018 10:00 79:53 (21:14 36:28 61:39)
     
3. kolo
63. Basketball Nymburk B - Basket Poděbrady 06.10.2018 17:00 32:48 (9:10 21:24 23:33)
     
64. SK Bruntál - BK Příbor 06.10.2018 17:00 89:62 (25:10 46:22 68:49)
     
65. Prostějov - SBŠ Ostrava B 06.10.2018 14:00 82:41 (17:6 40:14 57:26)
     
4. kolo
66. SK Bruntál - SBŠ Ostrava B 07.10.2018 09:00 82:77 (20:11 40:35 59:58)
     
67. Prostějov - BK Příbor 07.10.2018 09:30 74:48 (20:7 39:14 70:34)
     
68. BK NAPOS Vysoká n.L. - Vlčice Žďár 07.10.2018 10:00 48:56 (15:10 21:32 36:47)
     
5. kolo
69. SBŠ Ostrava B - BK NAPOS Vysoká n.L. 20.10.2018 18:00 53:67 (13:13 27:28 39:46)
     
70. Basketball Nymburk B - SK Bruntál 20.10.2018 12:00 67:70 (16:15 31:31 49:41)
     
71. Basket Poděbrady - Prostějov 20.10.2018 18:00 61:73 (10:22 29:42 38:57)
     
6. kolo
72. BK Příbor - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.10.2018 11:00 53:74 (16:15 32:35 41:55)
     
73. Basketball Nymburk B - Prostějov 21.10.2018 10:00 51:60 (20:12 28:24 43:40)
     
74. Basket Poděbrady - SK Bruntál 21.10.2018 10:00 68:55 (15:15 27:33 44:44)
     
7. kolo
75. SK Bruntál - Prostějov 03.11.2018 17:00 65:84 (16:33 36:53 51:71)
     
76. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 03.11.2018 18:30 63:66 (19:13 33:31 42:46)
     
77. Vlčice Žďár - BK Příbor 03.11.2018 12:00 67:66 (9:15 26:37 43:54)
     
8. kolo
78. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basketball Nymburk B 04.11.2018 12:00 75:51 (14:15 39:24 56:33)
     
79. Vlčice Žďár - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:30 77:98 (20:25 37:42 50:64)
     
9. kolo
80. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 17.11.2018 17:00 62:77 (21:23 33:43 41:59)
     
81. Basketball Nymburk B - Vlčice Žďár 17.11.2018 15:00 63:55 (14:14 32:35 47:41)
     
82. Prostějov - BK NAPOS Vysoká n.L. 17.11.2018 11:00 67:61 (23:11 33:29 48:41)
     
10. kolo
83. Vlčice Žďár - Basket Poděbrady 18.11.2018 12:00 61:55 (21:6 35:18 48:34)
     
84. SK Bruntál - BK NAPOS Vysoká n.L. 18.11.2018 09:00 71:86 (28:26 51:50 66:66)
     
11. kolo
85. Prostějov - Vlčice Žďár 01.12.2018 10:00 89:58 (29:13 47:33 63:49)
     
86. Basket Poděbrady - BK Příbor 01.12.2018 15:00 76:58 (18:14 42:32 58:49)
     
87. Basketball Nymburk B - SBŠ Ostrava B 27.01.2019 10:00 68:67 (14:20 35:38 47:56)
     
12. kolo
88. SK Bruntál - Vlčice Žďár 02.12.2018 15:00 69:63 (17:18 40:34 49:53)
     
89. Basketball Nymburk B - BK Příbor 02.12.2018 11:00 46:57 (12:15 24:32 29:43)
     
*90. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B   20:0 (kontumačně)
     
13. kolo
91. SBŠ Ostrava B - SK Bruntál 15.12.2018 11:00 87:63 (21:12 44:31 61:58)
     
92. BK Příbor - Prostějov 15.12.2018 17:00 62:87 (22:14 35:42 52:65)
     
93. Vlčice Žďár - BK NAPOS Vysoká n.L. 15.12.2018 18:00 54:60 (18:13 33:35 45:50)
     
14. kolo
94. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk B 16.12.2018 09:30 73:63 (22:19 37:30 48:47)
     
95. BK Příbor - SK Bruntál 16.12.2018 10:00 46:66 (10:11 27:26 34:46)
     
96. SBŠ Ostrava B - Prostějov 16.12.2018 15:00 55:61 (9:11 22:32 45:49)
     
15. kolo
97. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Příbor 12.01.2019 15:00 81:36 (23:13 39:16 55:31)
     
98. Prostějov - Basketball Nymburk B 12.01.2019 14:30 59:66 (19:12 31:20 46:40)
     
99. SK Bruntál - Basket Poděbrady 12.01.2019 17:00 57:61 (15:13 33:27 43:47)
     
16. kolo
100. BK NAPOS Vysoká n.L. - SBŠ Ostrava B 13.01.2019 15:00 63:58 (16:15 31:35 52:46)
     
101. SK Bruntál - Basketball Nymburk B 13.01.2019 09:00 69:61 (26:12 34:25 50:47)
     
102. Prostějov - Basket Poděbrady 13.01.2019 10:30 51:39 (15:5 23:15 39:27)
     
17. kolo
103. Basketball Nymburk B - BK NAPOS Vysoká n.L. 26.01.2019 13:00 31:64 (9:14 12:24 18:43)
     
104. SBŠ Ostrava B - Vlčice Žďár 26.01.2019 15:00 80:34 (21:11 41:18 60:32)
     
18. kolo
105. Prostějov - SK Bruntál 27.01.2019 10:00 96:86 (16:24 46:37 74:61)
     
106. Basket Poděbrady - BK NAPOS Vysoká n.L. 27.01.2019 15:00 57:45 (10:5 20:15 36:35)
     
107. BK Příbor - Vlčice Žďár 27.01.2019 10:00 64:60 (16:15 37:21 47:38)
     
19. kolo
108. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 09.02.2019 11:00 54:57 (24:12 40:24 47:45)
     
109. BK NAPOS Vysoká n.L. - SK Bruntál 09.02.2019 17:30 57:82 (18:25 34:52 46:70)
     
20. kolo
110. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 10.02.2019 14:00 58:54 (8:11 33:17 46:31)
     
111. Vlčice Žďár - Basketball Nymburk B 10.02.2019 11:30 100:56 (21:19 47:31 75:44)
     
112. BK NAPOS Vysoká n.L. - Prostějov 10.02.2019 10:30 45:69 (10:28 17:43 34:59)